Czyszczenie elewacji

Czy przeszkadza Ci, że Twój dom posiada brudne, zanieczyszczone ściany, co mocno wpływa na jego wygląd, a także Twoje samopoczucie? Czy chciałbyś, aby Twój dom ponownie pięknie się prezentował?

W takiej sytuacji czyszczenie elewacji to usługa, która idealnie odpowie na Twoją potrzebę. My, firma Alrent, specjalizujemy się w oczyszczaniu ścian ze wszelkich zabrudzeń, plam czy niechcianych roślin. Usługę wykonujemy w oparciu o profesjonalne myjki ciśnieniowe oraz detergenty, które zawsze dopasowujemy do unikalnej sytuacji naszego klienta.

Dobierając sprzęt do Twojej realizacji bierzemy pod uwagę między innymi rodzaj zabrudzenia, typ tynku jaki posiadasz na swojej ścianie oraz jego kondycje. Zdarzają się sytuację, że tynk jest na tyle kruchy, że przeprowadzenie klasycznego czyszczenia, mocną myjką ciśnieniową mogłoby go zniszczyć. W takim sytuacjach każdorazowo doradzamy inne rozwiązanie, na przykład ręczne czyszczenie tynku specjalistyczną szczotką.

Czyszczenie elewacji oraz dachu. Realizacja wykonana z użyciem podnośnika. Bydgoszcz, Czyżkówko.

Czyszczenie elewacji parą wodną

Podczas naszych realizacji wykorzystujemy profesjonalne myjki ciśnieniowe. Nie jest to wyposażenie, które można znaleźć w domowym garażu - są to sprzęty posiadające dostateczną moc, aby poradzić sobie z każdym zabrudzeniem, które może pojawić się na elewacji. Nasze myjki wyrzucają z siebie odpowiednio stężoną strugę wody, która wzbogacona jest odpowiednio dobranymi chemikaliami. Woda jest w wysokiej, ale odpowiedniej temperaturze, co pozwala łagodniej i szybciej zmyć zabrudzenia z powierzchni.

Oprócz czyszczenia zwykłych zabrudzeń, możemy także pozbyć się z elewacji wszelkich nalotów. Używamy specjalistycznych chemikaliów, które posiadają w sobie środki grzybobójcze, bakteriobójcze oraz glonobójcze. Możemy więc pozbyć się wszelkich grzybów, które powstały na skutek wilgoci i szpecą elewację oraz wpływają na zdrowie domowników.

Jak wykonujemy proces czyszczenie elewacji?

1
Poznanie budynku i zrozumienie struktury jego elewacji.
2
Wycena czyszczenia elewacji
3
Czyszczenie z użyciem pary wodnej i środków czyszczących. Jeśli jest to potrzebne, także malowanie elewacji.
4
Konsultacja z klientem. Ustalamy czy jest on zadowolony z realizacji
5
Rozliczenie z klientem, zgodnie z wcześniejszą umową.
6
Zakończenie naszych prac oraz szczęście naszego klienta.

Czyszczenie elewacji domu

Nie boimy się żadnych wyzwań. Wykonamy każde czyszczenie elewacji domu, niezależnie od powierzchni czy struktury domu.

Nasza usługa świetnie nadaje się dla prywatnych domów. Wyczyszczenie elewacji Twojego domostwa nada mu całkowicie nowy charakter i sprawi, że będziesz patrzył na niego z dumą.

Czyścimy wszelkiego rodzaju elewacje i tynki - w tym także tynki akrylowe, silikatowe czy silikonowe. Przed realizacją zbadamy Twoją unikalną sytuację, aby dobrać odpowiednie narzędzia oraz rozwiązania - wszystko po to, aby Twoja elewacja lśniła po naszej pracy.

Zdjęcia naszych prac sprzątających i budowlanych

Zdjęcia realizacji

Na zdjęciach widać efekt PRZED i PO. W domu na ulicy Jesiotrowej wykonane zostało kompleksowe czyszczenie oraz malowanie elewacji domu jednorodzinnego.

Kontakt
Budynek przed naszą realizacją czyszczenia elewacji domuEfekt po - czyszczenie i malowanie elewacji domu jednorodzinnego w kujawsko-pomorskim, Bydgoszcz

Czyszczenie elewacji budynku

Czy zechciałbyś, aby wizytówka Twojej firmy, czyli budynek w którym się znajduje była ponownie czysta i piękna?Zajmujemy się także profesjonalnym czyszczeniem elewacji budynków firmowych.

Na zdjęciu widać naszą realizację dla firmy Kolbud, dla której wyczyściliśmy oraz pomalowaliśmy elewację, aby wyglądała jak nowa.

Malowanie ściany frontowej budynku dla firmy Kolbud
Efekt malowania i odświeżenia elewacji budynku firmowego

Czyszczenie elewacji Bydgoszcz

Zajmujemy się myciem oraz malowaniem elewacji głównie na terenie Bydgoszczy. Nasza ekipa jest jednak mobilna i z wysoką skutecznością wykonujemy także wszystkie nasze usługi na terenie województwa kujawsko - pomorskiego, ale także całej Polski. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły realizacji, chętnie ustalimy koszt czyszczenia, razem z dojazdem.

Czyszczenie i malowanie elewacji cena za m2

Cena naszych usług liczona jest na bazie powierzchni, którą należy doprowadzić do ładu. Wycena czyszczenia i malowania elewacji zależna jest także od tego jaką budowę ma powierzchniam, co wpływa na to jak wyglądać będą prace. Chociaż każda nasza usługa wyceniana jest osobno, zapewnić możemy, że prezentujemy wysoki współczynnik jakości do ceny.

Malowanie elewacji

Kiedy elewacja jest wyczyszczona myjką ciśnieniową, często zdarza się, że potrzebuje ona także malowania. Nadaje jej to całkiem inny, świeży kolor co szczególnie wpływa na postrzegany efekt naszej realizacji.

Malowania elewacji wykonujemy na dowolnej wysokości, ponieważ posiadamy także sprzęty, takie jak dźwigi czy podnośniki.

Po malowaniu elewacji zniknie z niej także wszelkie grafitii lub także stara, niechciana farba.

Zdjęcie realizacji firmy Alrent, czyszczenia hali przemysłowej

Zdjęcia realizacji

Na przedstawionym zdjęciu widać efekt PRZED i PO malowaniu elewacji. Realizacje wykonaliśmy dla miasta Bydgoszcz, a naszym zadaniem było pozbycie się starych malunków na ścianie publicznego budynku.

Kontakt
Brudna elewacja, grafiti, które zamalowaliśmy dzięki profesjonalnym maszynom i farbomMalowanie miejskiej elewacji w Bydgoszczy, na ulicy Garbary

Zamalowywanie starej elewacji dla wielkich firm i zwykłych domów

Przeczytaj opinie naszych klientów na Google Maps.

Podczas naszych realizacji, w tym także malowania elewacji, doczekaliśmy się masy zadowolonych klientów, którzy wystawili nam recenzje na Google Maps. Przeczytaj niżej opinie zwykłych ludzi, którzy mieli podobne do Ciebie problemy i potrzeby.

Nasze wartości definiują naszą pracę

Podczas wielu lat naszej profesjonalnej pracy jako specjaliści od czyszczenia, wykształciliśmy sobie szereg wartości, które kierują naszą codzienną pracą.

Pracownik wykonujący mycie i czyszczenie elewacji

Lata doświadczenia w czyszczeniu i malowaniu

Nasza ekipa pracownicza posiada doświadczenie, które nabyli podczas wielu realizacji. Zarówno dla prywatnych podmiotów, jak i dużych firm i korporacji.
Usługa domywania elewacji

Na czyszczeniu skorzysta zwykły dom, ale też firma

Wyczyściliśmy już elewacje dla wielkich podmiotów, jak i zwykłych Kowalskich, którzy chcieli jedynie upiększyć swój dom na przedmieściach.
Sprzęt, który wykorzystujemy pozwala nam idealnie umyć każdą ścianę budynku

Profesjonalny sprzęt, który doczyści i domaluje każdy detal

Jedną z firm, której używamy jest Karcher. Stąd żółty kolor na naszej stronie i w naszym logo. Sprzęt jest regularnie serwisowany i sprawdzany, aby nie zawiódł nas podczas realizacji.
Myjemy elewacje szybko, sprawnie i tanio

Usługa szybka i efektywna

Zarówna nam, jak i naszym klientom zależy na czasie. Sprawia to, że nasze usługi osiągnęły złoty środek, pomiędzy jakością, ceną, a szybkością.
Czystość ścian budynku to dla nas wartość nadrzędna

Dokładne umycie Twojej elewacji to nasz priorytet

Zadowolony z idealnie umytej ściany klient to nasza najlepsza reklama. Właśnie dlatego skupiamy się właśnie na tym - dobrze wykonanej pracy.
Czyszczenie i malowanie elewacji cena za m2

Wycena usługi dopasowana do klienta

Każda nasza usługa wyceniana jest indywidualnie po pierwszym wywiadzie z klientem i rozpoznaniu sytuacji. Zgłoś się do nas po wycenę swojego czyszczenia elewacji!

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Napisz do nas wiadomość!

Dziękujemy! Odpowiemy w jak najkrótszym czasie!
Niestety się nie udało. Spróbuj ponownie.
Zadzwoń:
793-760-574
Sprawdź nas:
facebook
Pon-pt 8-18
sob 8-14

Alrent - Usługi dla przemysłu

Kontakt
Dziękujemy! Odpowiemy w jak najkrótszym czasie!
Niestety się nie udało. Spróbuj ponownie.
Zadzwoń
Napisz
Sprawdź nas
Godziny otwarcia
telefoniczne rezerwacje
793-760-574
Halibutowa 36, 85-435 Bydgoszcz, Polska
biuro@alrent.pl
Pon - Pt    8-18
Sobota     8-14

ALRENT Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego, Czyszczącego, Rusztowania, Usługi