Malowanie i czyszczenie dachu

Nasz proces zaczyna się od czyszczenia dachu, najczęściej myjką ciśnieniową z użyciem gorącej wody oraz specjalnie dobranych detergentów. Krok ten ma sprawić, że z kostki znikną pierwotne zabrudzenia, które spowodowane są między innymi kwaśnymi deszczami czy osadami z komina.

Malowanie dachu to kolejny, możliwy krok. Jego efektem jest piękna dachówka, która odzyskuje swój oryginalny, mocny kolor lub zdobywa całkiem nowy charakter za sprawą innej niż oryginalna farby.

Impregnacja dachówki to ostateczny krok, który spowoduje, że nasza praca jest trwała i cieszy naszego klienta przez następne lata. Zaimpregnowanie spowoduje, że wszelkie naloty czy zabrudzenia nie będą trzymały się powierzchni dachu.

Malowanie dachu dla firmy Blachy Pruszyński

Czyszczenie dachu

Proces czyszczenia dachu wykonujemy w oparciu o zaawansowane myjki ciśnieniowe, zwane także często Karcherami (chociaż używamy także sprzętów innych firm). Myjka generuje strumień gorącej wody, która razem ze specjalistycznymi środkami czyszczącymi domywa każde zabrudzenie na dowolnej dachówce.

Czyszczenie odbywa się często w oparciu o sprzęt alpinistyczny, co pozwala nam na wykonanie realizacji bez użycia dźwigu, który mógłby uszkodzić Twój trawnik.

Przed realizacją każdorazowo analizujemy sytuację naszego klienta, aby dobrać odpowiedni ekwipunek oraz detergenty. Robimy to w oparciu o swoją wieloletnią wiedzę oraz doświadczenie.

Jak wykonujemy proces malowania i czyszczenia dachu?

1
Przeanalizowanie budynku, dachówki oraz ich struktury.
2
Dobranie narzędzi do naszego zlecenia.
3
Wycena realizacji i podpisanie umowy z klientem.
4
Wykonanie potrzebnych procesów - czyszczenia, malowania i impregnacji.
5
Analiza wykonanej pracy z klientem, aby osiągnąć jego zadowolenie.
6
Rozliczenie i szczęście naszego klienta z pięknego, czystego dachu.

Czyszczenie i malowanie dachu metodą alpinistyczną

Większość naszych zleceń mycia dachu realizowanych jest dzięki metodzie alpinistycznej. Oznacza to, że posiadamy:
- Specjalistyczne uprzęże, dzięki którym nasi pracownicy mogą bezpiecznie malować Państwa dach, bez użycia podnośników, które mogłoby zniszczyć starannie pielęgnowany trawnik,
- Wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią korzystać z uprzęży i wykonywać swoją pracę sprawnie i dokładnie.

Metoda jest przez nas w pełni sprawdzona, ponieważ używaliśmy jej dziesiątkach realizacji. Taki system pracy umożliwia nam bezproblemowe wyczyszczenie i pomalowanie każdego dachu.

Zdjęcia naszych realizacji. Jaka jest cena mycia dachu na metr kwadratowy?

Zdjęcia realizacji

Na przedstawionym filmiku oraz zdjęciu widać nasze własne realizacje, wykonywane metodą alpinistyczną. Fotografie zostałe wykonane podczas realizacji w województwie kujawsko-pomorskim.

Kontakt
Czyszczenie i malowanie dachu metodą alpinistyczną w Bydgoszczy
Wykonaliśmy kompleksowe czyszczenie dachu w domu jednorodzinnym w Brzozie, koło Bydgoszczy.

Bezpieczeństwo, szybkość i pewność realizacji

Nasze usługi wyróżniają nas spośród konkurencji. Kierują nami takie wartości jak:
- Bezpieczeństwo - Opisana przez nas technika alpinistyczna jest w pełni bezpieczna i atestowana, a nasze uprzęże są cyklicznie sprawdzane w serwisie. Bezpieczna jest także sama usługa - wystrzegamy się zawsze przed doborem za mocnej myjki ciśnieniowej do stanu dachówki, co mogłoby spowodować jej uszkodzenie.
- Szybkość - Rozumiemy, że naszym klientom zależy na czasie. Właśnie dlatego pracujemy na tyle sprawnie, jak to tylko możliwe.
- Pewność - Portfolio naszych klientów, w którym znajdują się tak duże przedsiębiorstwa jak Bonduelle mówi samo za siebie. Poza tym dziesiątki zadowolonych, zwykłych ludzi, których opinie można przeczytać na Google Maps. Dodatkowo zawsze walczymy o to, aby nasza usługa była trwała, aby efekt był widoczny przez lata - właśnie dlatego impregnujemy dachówkę po jej pomalowaniu.

Wszystkie zdjęcia są prawdziwymi fotografiami realizacji mycia firmy Alrent.

Zdjęcia realizacji

Widoczne zdjęcie jest naszą prywatną fotografią, którą wykonał nasz pracownik, podczas jednej z realizacji malowania dachu.

Malowanie dachu z blachy lub innego materiału

Nieważne z jakiego materiału wykonany jest dach domu. Mamy doświadczenie z każdym rodzajem powierzchni.

Chociaż współpracujemy także z dużymi firmami, mamy także ogromne doświadczenie w pracy ze "zwykłym Kowalskim". Nasza usługa będzie idealna dla:
- Dachówki betonowej,
- Blachodachówki,

- Każdej innej powierzchni dachowej.

Oprócz impregnacji i malowania, oferujemy także czyszczenie dachu z wszelkiego rodzaju grzybów czy glonów, w oparciu o profesjonalne środki biobójcze.

Kontakt
Mycie i malowanie dachu ceramicznego w BydgoszczyCzyszczenie i mycia dachu blaszanego w kujawsko-pomorskim

Zobacz efekty naszego malowania dachu

Na poniższych zdjęciach widać efekt PRZED oraz PO naszej realizacji mycia i malowania dachu. Zlecenie zostało wykonane dla prywatnego klienta z okolic Torunia.

Przed malowaniem

Zdjęcie przed malowaniem dachu, sprawdź efekt.
W trakcie
W trakcie domalowywania dachówki na dachu spadowym.

Po malowaniu

Efekt naszej pracy, przy myciu i malowaniu dachu ceramicznego.
Nasze doświadczenie widać w opiniach naszych klientów!

Sprawdź co piszą o nas nasi klienci.

Wykonując naszą pracę, czy jest to mycie dachu czy jakakolwiek inna usługa, staramy się dać z siebie wszystko. Nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie i wielu z nich wystawiło nam recenzję na Google Maps.

Usługa z firmą Alrent to pewność i zaufanie

Nasza praca definiowana jest przez szereg wartości, co pozwala nam pracować wykonywać ją dokładnie i zadowolić naszych klientów.

Nasi pracownicy znają się na malowaniu i myciu.

Nasza kadra to eksperci w czyszczeniu

Nasza kadra pracownicza to wieloletni eksperci w swoim fachu. Są to głównie ludzie, którzy posiadają odpowiednie wyszkolenie w używaniu uprzęży alpinistycznej. Pozwala im to na bezproblemowe czyszczenie czy malowanie dachu na dowolnej wysokości.
Myjemy dachy zwykłych domów, ale też siedzib firm.

Myjemy dachy dla każdego

Nasze usługi, w tym także mycie i malowanie dachów jest przeznaczona dla każdego kto chce mieć po prostu czystą dachówkę. Koszty, umowę oraz nasz sprzęt dostosujemy do tego czy jest to zwykły dom czy duże przedsiębiorstwo.
Nasz sprzęt to renomowane urządzenia firmy Karcher.

Profesjonalny sprzęt

Używamy maszyn profesjonalnych firm, których nie spotka się w warunkach domowych. Są to specjalistyczne firmy modele, które służą do skomplikowanych i wymagających sytuacji, takich jak wyjątkowo oporna dachówka.
Wykonujemy nasze usługi mycia szybko i sprawnie.

Dach umyty nie tylko dokładnie, ale też sprawnie

Jesteśmy świadomi tego, że odświeżenie dachówki to problem, który nasz klient chce mieć z głowy. Dlatego załatwiamy to sprawnie, aby pozwolić mu jak najszybciej cieszyć się efektami naszej pracy.
Zależy nam, aby Twoja dachówka była lśniąco czysta.

Schludność i staranność usługi

Naszym priorytetem jest dokładnie umyty dach. Bez względu na okoliczności czy pogodę! To dla nas najważniejsze i to właśnie to napędza naszą pracę.
Ile kosztuje malowanie dachu?

Ile kosztuje czyszczenie dachu na m2?

Chcemy, aby nasza usługa była maksymalnie dopasowana do każdego klienta i jego sytuacji. Właśnie dlatego każda nasza usługa wyceniania jest indywidualnie.

Malowanie i czyszczenie dachów Bydgoszcz

Firma Alrent ma swoją siedzibę w Bydgoszczy, właśnie dlatego malowanie i czyszczenie dachów wykonujemy zazwyczaj w województwie kujawsko-pomorskim. Nasza ekipa jest jednak szybka i mobilna. Dlatego chętnie dojeżdżamy do klientów, którzy mieszkają w jakimikolwiek innym miejscu w Polsce. Jeśli jesteś z innego miasta, nie bój się skontaktować się z nami. Na pewno zaproponujemy Ci atrakcyjną wycenę Twojej realizacji.

Ile kosztuje malowanie dachu?

Nasi klienci często pytają nas, jaka jest cena malowania dachu za metr kwadratowy? Odpowiedź jest niejednoznaczna, ponieważ każdy dach jest inny i potrzebuję czegoś innego. Naszą wycenę opieramy o lokalizację zlecenia, wielkość dachu oraz chociażby rodzaj dachówki. Ważnym czynnikiem może okazać się także to czy oraz jak zaimpregnujemy dach po wykonanym malowaniu, aby nasza usługa była trwała i cieszyła na lata. Rodzaj impregnatu warto ustalić wspólnie z klientem, biorąc pod uwagę jego wymagania oraz preferencje.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Napisz do nas wiadomość!

Dziękujemy! Odpowiemy w jak najkrótszym czasie!
Niestety się nie udało. Spróbuj ponownie.
Zadzwoń:
793-760-574
Sprawdź nas:
facebook
Pon-pt 8-18
sob 8-14

Alrent - Usługi dla przemysłu

Kontakt
Dziękujemy! Odpowiemy w jak najkrótszym czasie!
Niestety się nie udało. Spróbuj ponownie.
Zadzwoń
Napisz
Sprawdź nas
Godziny otwarcia
telefoniczne rezerwacje
793-760-574
Halibutowa 36, 85-435 Bydgoszcz, Polska
biuro@alrent.pl
Pon - Pt    8-18
Sobota     8-14

ALRENT Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego, Czyszczącego, Rusztowania, Usługi