Mycie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej po zimie oraz przed sezonem letnim, można rozpocząć od czyszczenia hydrodynamicznego myjką ciśnieniową. Dodatkowo posiadamy środki biobójcze, którymi możemy skutecznie wyczyścić mchy i porosty. Mycie kostki brukowej to dopiero początek, po nim następuje zabezpieczenie powierzchni specjalistycznymi impregnatami rozpuszczalnikowymi oraz innymi np. na bazie silikatów bądź akrylu. Gwarantuje to, że kostka będzie czysta i świeża, ale także zabezpieczona na lata.

Nie ma powodu, aby martwić się o swój piękny ogród. Państwa rośliny zostaną odpowiednio zabezpieczone podczas naszych prac. Obsługujemy klientów Premium i dbamy o najdroższe rośliny i obiekty małej architektury. Dobrze wiemy jak ważny jest dla Ciebie Twój ogród. Dodatkowo dajemy gwarancję oraz jesteśmy w stanie zaimpregnować kostkę impregnatem barwiącym z efektem nowej kostki na kilka lat. Mycie kostki brukowej w Bydgoszczy i jej okolicy to nasza specjalność, wykonaliśmy to zadanie już wiele razy.

Mycie kostki brukowej w Bydgoszczy i okolicach

Wykonaliśmy profesjonalną usługę mycia dla wielu firm oraz właścicieli prywatnych domów.

Na widocznej realizacji w Murowańcu, budowlańcy zostawili wiele śladów po resztkach osadów cementowo - wapiennych oraz innych pozostałościach po resztkach budowy.

Czyszczenie takiej kostki kostki brukowej to dla nas banalne zadanie. Usuwamy zanieczyszczenia z użyciem środków do ultraspecjalistycznego czyszczenia i konserwacji. Używamy impregnatów na bazie przemysłowych rozpuszczalników. Jesteśmy dobrze znani z fachowego mycia i konwersacji bruku w Bydgoszczy i okolicach.

Kontakt
Realizacja firmy Alrent, która wykonała mycie kostki Brukowej w Murowańcu, obok Bydgoszczy
Kostka brukowa perfekcyjnie wyczyszczona z mchu i chwastów

Czyszczenie kostki brukowej z mchu

Nasza usługa działa świetnie na kostki brukowe wypełnione chwastami i mchem.

Największą bolączką naszych klientów jest bogato rosnący mech oraz chwasty, które szpecą kostkę brukową. Czyszczenie kostki brukowej z mchu pozwala pozbyć się problematycznych roślin i wymyć każdą szczelinę i otwór.

Zdjęcie realizacji firmy Alrent, mycia bruku

Zdjęcia realizacji

Widoczne zdjęcie to efekt naszej realizacji. Bruk przy prywatnym domu w Bydgoszczy był porośnięty roślinami, jednak nasza ekipa świetnie poradziła sobie z jego zlikwidowaniem. Użyliśmy specjalnych myjek ciśnieniowych, które wyrywają złośliwą zieleń, razem z korzeniami.

Kontakt

Czyszczenie kostki brukowej z cementu

Lub dowolnego materiału budowlanego

Jedną z naszych głównych usług czyszczenia w Bydgoszczy są prace pobudowlane. Nie tylko na powierzchniach zmywalnych, ale również na chłonnych takich jak kostka brukowa. Nasza ekipa jest w stanie oczyścić i umyć takie powierzchnie, jednak czasami w oparciu o koloryzujące impregnaty barwiące do kostki czy innych powierzchni mineralnych. Możemy pomóc w czyszczeniu kostki oraz płytek, powierzchni przemysłowych itp. Naszą specjalnością jest czyszczenie kostki brukowej z cementu w Bydgoszczy i okolicach.

Maszyna firmy Karcher, która pomogła profesjonalnie umyć kostkę brukową
Wielka posesja, na której dokonaliśmy usługi czyszczenia, impregnacji i spoinowania

Nasz proces czyszczenia kostki brukowej

1

Analiza - najważniejsze to poznać problem

Zrozumiemy czy potrzebne jest:
- usunięcie śladów ropopochodnych
- wykwitów solnych
- usunięcie plam olejowych
- usunięcie śladów od gumy
Każde zlecenie analizowane jest indywidualnie.
2

Wycenienie usługi

Wycena usługi indywidualna, jednak oparta o doświadczenie.  Potrafimy ograniczyć koszt usługi w oparciu o wytworzone procesy i wieloletni kunszt.
3

Dokładne czyszczenie profesjonalnym sprzętem

Czyszczący sprzęt najwyższej jakości i najlepszych producentów. Prowadzimy również wypożyczalnie sprzętu czyszczącego.
4

Impregnujemy Twoją kostkę

Impregnacja, malowanie i konserwacja kostki brukowej. Procesy oparte na wieloletniej wiedzy.
5

Spoinowanie kostki brukowej

Tutaj możemy stosować spoiny kwarcowe, lub dowolne spoiny w których środowisko jest bardzo niekorzystne dla porastania mchów, glonów itp. Podstawa, jeśli chodzi o czyszczenie kostki brukowej z cementu.
6

Sprawdzenie jakości razem z klientem

Zależy nam na opiniach i dobrze wykonanej usłudze mycia. Odbiór polega na wspólnej akceptacji wykonanej pracy.
Spoinowanie kostki brukowej w Bydgoszczy

Impregnacja kostki brukowej

Mycie oraz impregnowanie kostki brukowej to nierozłączne ze sobą procesy.

Impregnacja hydrofobowa zabezpiecza przed wnikaniem wilgoci, blokuje wykwity solne oraz może dodatkowo dodać efekt mokrego kamienia na wiele lat. Czasem warto także użyć impregnatu koloryzującego, który zmieni całkowicie kolor kostki, ale zachowa naturalną jej fakturę.

Impregnacja kostki brukowej, a także jej czyszczenie to usługi, które świetnie przyjęły się wśród mieszkańców Bydgoszczy oraz województwa kujawsko-pomorskiego.

Zarówno mycie, jak i impregnację kostki wykonujemy w oparciu o profesjonalny sprzęt. Głównie jest to sprzęt firmy Karcher, jednak sięgamy też po mniej znane firmy. W doborze sprzętu kierujemy się jego dostosowaniem do potrzeb naszych klientów.

Kontakt
Myjka ciśnieniowa wykorzystywana do profesjonalnej usługi czyszczenia

Zaufało nam już wiele firm oraz prywatnych właścicieli domów

Sprawdź nasze opinie na Google Maps

Przy okazji czyszczenia kostki brukowej czy wielu innych realizacji dorobiliśmy się sporego portfolio klientów. Są to między innymi firmy z okolic Bydgoszczy oraz wiele zadowolonych właścicieli prywatnych domostw. Wielu z nich wystawiło nam także opinie na Google Maps, które przeczytać możesz poniżej.

Dlaczego warto wykonać profesjonalną usługę z firmą Alrent?

Wykonując niezliczone realizacje czyszczenia czy malowania wytworzyliśmy rozwiązania, które pozwalają nam dostarczać usługi mycia klasy premium. Oznacza to najwyższej jakości czyszczenie zgodne z opracowanymi procesami.

Pracownik firmy sprzątającej i budowlanej Alrent

Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem

Nasi pracownicy to wykwalifikowana ekipa, której zależy na dobrze wykonanej usłudze oraz zadowoleniu klienta. Osoby, które myją twoją kostkę będą na terenie Twojego domu. Mamy więc jedną dodatkową zasadę - zatrudniamy tylko osoby uczciwe i uprzejme, aby nasi klienci czuli się komfortowo.
W naszym portfolio posiadamy czyszczenie dla wielkich przedsiębiorstw oraz jednorodzinnych domostw

Usługa dla wielkich firm oraz małych domów

W naszym portfolio znalazły się już tak duże podmioty jak Bonduelle czy Polbruk. Posiadamy bogate doświadczenie, zarówno w pracy z wielkimi firmami, jak i właścicielami zwykłych, prywatnych posesji.
Do mycia i czyszczenia wykorzystujemy najwyższej jakości materiały i profesjonalne maszyny

Renomowane maszyny i materiały czyszczące - idealne dla kostki brukowej

Używamy między innymi maszyn firmy Karcher. Są to jednak modele nie przeznaczone do zwykłego użytku domowego. Są to drogie, specjalistyczne urządzenia, które wyrywają mech i czyszcząc kostkę z chirurgiczną precyzją.
Nasza usługa czyszczenia jest szybka i sprawna

Sprawna realizacja mycia

Wykonując naszą pracę, działamy szybko i sprawnie. Wiemy, że nasz klient chce usługi, która będzie wykonana w godziny, a starczy na lata.
Czystość Twojej kostki brukowej to dla nas najwyższy priorytet

Zależy nam na czystości Twojej kostki brukowej

Wszyscy jesteśmy zaangażowani w swoją pracę. Kierujemy się zasadą, że zadowolony klient to dla nas największa wartość i zysk w przyszłości. Próbujemy uczynić sztukę ze zwykłej usługi mycia.
Mycie kostki brukowej, cena za m2 jest indywidualna

Atrakcyjna wycena czyszczenia kostki

Nasze ceny dostosowane są do potrzeb naszych klientów. Cena czyszczenia kostki brukowej zależna jest, więc od tego jaki budżet ma klient, jaka jest powierzchnia bruku czy od materiałów, które mamy wykorzystać. Możemy jednak zapewnić jedno - zapewnimy tak atrakcyjną cenę jak to tylko technicznie możliwe.

Czyszczenie kostki brukowej Bydgoszcz

Zajmujemy się myciem oraz czyszczeniem głównie na terenie Bydgoszczy. Nasza ekipa jest jednak mobilna i z wysoką skutecznością wykonujemy także wszystkie nasze usługi na terenie województwa kujawsko - pomorskiego, ale także całej Polski.

Czyszczenie kostki brukowej cena

Cena naszej usługi uzależniona jest od wielu czynników. Cena za m2 czyszczenia zależy chociażby od wielkości terenu czy konkretnej potrzeby klienta. Każda usługa czyszczenia i mycia wyceniana jest indywidualnie - gwarantujemy jednak przystępną cenę, dopasowaną do klienta.

Kontakt
Dziękujemy! Odpowiemy w jak najkrótszym czasie!
Niestety się nie udało. Spróbuj ponownie.
Zadzwoń
Napisz
Sprawdź nas
Godziny otwarcia
telefoniczne rezerwacje
793-760-574
Halibutowa 36, 85-435 Bydgoszcz, Polska
biuro@alrent.pl
Pon - Pt    8-18
Sobota     8-14

ALRENT Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego, Czyszczącego, Rusztowania, Usługi