Czyszczenie oraz usługi budowlane

Oferujemy zoptymalizowany proces pełnego czyszczenia, renowacji i konserwacji dla firm, obiektów przemysłowych oraz domów jednorodzinnych. Doczyszczamy i odnawiamy stałe elementy, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne, które podnoszą walory estetyczne i użytkowe budynków oraz przedłużają ich żywotność. Wykonujemy szereg zabiegów takich jak malowanie hydrodynamiczne, mechaniczne czyszczenie i inne prace porządkowe. Współpracujemy również z doświadczonymi podwykonawcami z branży budowlanej. Możemy pomóc w poniższych zleceniach.

Dowiedz się więcej

Nasza oferta

Czyszczenie i malowanie przemysłowe - silosy, hale, konstrukcje

Doprowadzanie wielkich obiektów do porządku to nasza specjalność. Mamy duże portfolio wyczyszczonych hal, silosów i konstrukcji. Nasza ekipa posiadająca uprzęże może dostać się na każdą wysokość i wyczyścić każdy obiekt. Używamy profesjonalnego sprzętu (między innymi sprzętów firmy Karcher) oraz najwyżej jakości materiałów (np. farby poliwinylowe firmy Wagner).

WIĘCEJ

Specjalistyczne czyszczenie i piaskowanie

Jako specialiści od brudu możemy pozbyć się go z każdego miejsca. Dostaniemy się na każdą wysokość i podpięci uprzężami możemy dotrzeć tam, gdzie nikt inny nie dotrze.

WIĘCEJ

Hydrolizacja, w tym hydrolizacja posadzek

Hydrolizacja jest procesem, który chroni Twoje powierzchnie przed wodą i wilgocią. To dzięki niej nie uświadczysz pleśni. Zdecyduj się na hydrolizację, które jest procesem tańszym i prostszym niż późniejsze usuwanie pleśni.

WIĘCEJ

Renowacja zabytków

W naszej ofercie posiadamy usługę renowacji zabytków. Polega ona między innymi na hydropiaskowaniu, chemicznym oczyszczaniu czy rewitalizacji wieloma innymi technikami. Potrafimy sprawić, że obiekt będzie wyglądał jak nowy!

ZDJĘCIA

Czyszczenie elewacji

Odgrzybianie, czyszczenie i malowanie elewacji zewnętrznych, wewnętrznych. Jako uzupełnienie procesu czyszczenia, możemy wykonać nałożenie impregnatu hydrofobowego na powierzchnie mineralne lub pomalować techniką standardową lub natryskowo.

WIĘCEJ

Sprzątanie hal, odkurzanie, czyszczenie posadzek

Wykonujemy usługi w oparciu o profesjonalny sprzęt firmy Kärcher. Odkurzanie przemysłowe, mechaniczne czyszczenie posadzek, mycie konstrukcji oraz ścian i wiele innych. Posprzątamy każdy, duży i mniejszy budynek.

WIĘCEJ

Kontakt

Dziękujemy! Odpowiemy w jak najkrótszym czasie!
Niestety się nie udało. Spróbuj ponownie.

Zadzwoń

Napisz

Sprawdź nas

Godziny otwarcia

telefoniczne rezerwacje
793-760-574

Halibutowa 36, Bydgoszcz

biuro@alrent.pl

Pon - Pt    8-18
Sobota     8-14

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie? Napisz do nas wiadomość!

Dziękujemy! Odpowiemy w jak najkrótszym czasie!
Niestety się nie udało. Spróbuj ponownie.
Zadzwoń:
793-760-574
Sprawdź nas:
facebook
Pon-pt 8-18
sob 8-14

Alrent - Usługi dla przemysłu